Wyświetl pojedynczy post
JoeyLG
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 25.01.2009, 11:07
Co do bombowca to chętnie ale niestety nie mam takich możliwości

A co do samej pracy to:
Prace zaczynam o godzinie 7:30, a o 15:30 jade do domu (nie licząc służb, takich jak np. podoficer dyżurny, czy kontrolny na kompanii, ale z tym sie liczą dodatkowe pieniądze do pensji) . Siedze w kancelarii pomagam ustalac grafik służb, przepustek, czasami ide do sztabu załatwic jakies dokumenty, jade z żołnierzami na lotnisko żeby się nie nudzili W sumie to tą pracą namęczyc się nie można
Ostatnio edytowane przez JoeyLG : 25.01.2009 o godz. 11:13.
Odpowiedz cytując