Wyświetl pojedynczy post
Ave
Senior Member
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 24.01.2009, 23:23
JoeyLG napisał(a):Wyświetl post
Żołnierz zawodowy Polskich Sił Powietrznych w stopniu starszego szeregowego
Myślałeś kiedyś o jakimś bombowcu w strone ul.Kałuża ?

Odpowiedz cytując