pzkwr napisał(a):

Postanowiłem zawyżyć średnią wieku .
Germanistyka na UJ, psychologia w SWPS a teraz (sam w to nie wierzę) dymam jako koordynator dostaw w niemieckiej firmie handlowej. W każdym razie, gdybyście kiedyś postanowili zająć się logistyką, to od razu punknijcie się mocno głową o ścianę. Z pozytywów: w firmie sami Wiślacy.
|
to mnie pocieszyles

ja studiuje Transport i Logistyke xD ... no coz... ;p