Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 24.01.2009, 23:13
pzkwr napisał(a):Wyświetl post
Postanowiłem zawyżyć średnią wieku .
Germanistyka na UJ, psychologia w SWPS a teraz (sam w to nie wierzę) dymam jako koordynator dostaw w niemieckiej firmie handlowej. W każdym razie, gdybyście kiedyś postanowili zająć się logistyką, to od razu punknijcie się mocno głową o ścianę. Z pozytywów: w firmie sami Wiślacy.

to mnie pocieszyles ja studiuje Transport i Logistyke xD ... no coz... ;p


Odpowiedz cytując