|
Po co wymyślacie zawodników, którzy są zatrudnieni w klubach lub chcieliby kosmiczne pieniądze? Na kogoś innego niż z kartą na ręku nie ma szans. Taki Białkowski nie poszedł by za mniej niż milion ojro.
ćwicz to co chcesz, nawet gdy kumple nie ćwiczą..
|