Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 24.01.2009, 22:37
No brawo, brawo, tylko po co ta nerwówka do samego końca. Trzeba wygrać kolejne 2 ciężkie mecze no i liczyć na Niemców.... Pasowałoby podreperować bilans bramek, aby był korzystniejszy niż Duńczyków.
Wiara czyni cuda
Odpowiedz cytując