Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 24.01.2009, 22:37
Nie wiem czemu to piszę , nie ma się kompletnie czym chwalić.
Pracuję (nie wiem jak długo jeszcze , oby krótko) w przemyśle poligraficznym.
Dymam na 3 zmiany na rolowej maszynie drukującej. Nie polecam.
Odpowiedz cytując