Wyświetl pojedynczy post
WrbJohny
Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: KrkWrb

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 24.01.2009, 22:00
widzac bramke Szmala przypomniala mi sie pewna bramka ze Stadionu Slaskiego jak to Kuszczak dostal taka za kolnierz...
Szmal najlepszym zawodnikiem naszej repry
Odpowiedz cytując