Temat
:
[piłka ręczna] MŚ Chorwacja 2009
Wyświetl pojedynczy post
WrbJohny
Member
Od: 06.2008
Skąd: KrkWrb
Offline
#
177
24.01.2009, 22:00
widzac bramke Szmala przypomniala mi sie pewna bramka ze Stadionu Slaskiego jak to Kuszczak dostal taka za kolnierz...
Szmal najlepszym zawodnikiem naszej repry
http://www.youtube.com/watch?v=5N7n1O7SR7o
WrbJohny
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WrbJohny
Znajdź inne posty napisane przez WrbJohny