Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1184
Stary 24.01.2009, 21:00
Na razie to trzeba sie martwić żeby sobie "zaklepać" miejsce na obecnym stadionie , bo jesienią karnet miałem "po układach" i na wiosnę różnie może być.
A podejrzewam że sprzeda się wszystko.
Odpowiedz cytując