Na pierwszy rzut oka to auta wyglądają prawie identycznie

Jedynie toyota ma dziwny nochal, ale mogą mnie oczy mylić. Jedno jest pewne - różnią się kolorem - to widać

Jednakże sądzę że mister F1 to Mc.
Co klasyfikacji w sezonie 2009 to myślę że czołówka będzie taka:
1. Ferrari - doświadczenie,
2. BMW - bo wcześnie zaczęli przygotowania,
3. Renault - bo mają Alonso,
4. Mc - bo tym razem konstrukcja bez "pomocy" Ferrari
Powody może mało konkretne ale może i się sprawdzą.
Mam nadzieję że w nowym sezonie czekają nas niespodzianki i na metach poszczególnych GP będzie misz masz a nie tylko wymiana F z Mc etc