Wyświetl pojedynczy post
misiak_abg
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 24.01.2009, 20:35
Na pierwszy rzut oka to auta wyglądają prawie identycznie
Jedynie toyota ma dziwny nochal, ale mogą mnie oczy mylić. Jedno jest pewne - różnią się kolorem - to widać Jednakże sądzę że mister F1 to Mc.

Co klasyfikacji w sezonie 2009 to myślę że czołówka będzie taka:
1. Ferrari - doświadczenie,
2. BMW - bo wcześnie zaczęli przygotowania,
3. Renault - bo mają Alonso,
4. Mc - bo tym razem konstrukcja bez "pomocy" Ferrari

Powody może mało konkretne ale może i się sprawdzą.

Mam nadzieję że w nowym sezonie czekają nas niespodzianki i na metach poszczególnych GP będzie misz masz a nie tylko wymiana F z Mc etc
Odpowiedz cytując