Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3745
Stary 24.01.2009, 20:23
Obydwie śląski drużyny , jakby nie było bardzo zasłużone dla polskiej piłki kibicowsko są mi obojętne.
Nie wiem jak wiążące były deklaracje Górnika że zorganizuje rewanż też na Śląskim , faktem jest że grał w Zabrzu i Ruch został wykołowany.
Czytałem oświadczenia obydwu stron i uważam że racja jest po stronie Niebieskich.
Górnik jest sam sobie winien, diabeł zapewne tkwi w szczegółach a ja ich nie znam.

Jak ktoś wcześniej napisał stracą na tym sporze wszyscy.Kibice, widowisko, kluby,wreszcie polska piłka.
Była(jest) szansa na widowisko i promocję, sami się tego pozbywają.

Typowo polskie piekiełko, strzał w kolano itd.
Zamiast coś budowac my kopiemy rowy. Żal.
Odpowiedz cytując