|
Obydwie śląski drużyny , jakby nie było bardzo zasłużone dla polskiej piłki kibicowsko są mi obojętne.
Nie wiem jak wiążące były deklaracje Górnika że zorganizuje rewanż też na Śląskim , faktem jest że grał w Zabrzu i Ruch został wykołowany.
Czytałem oświadczenia obydwu stron i uważam że racja jest po stronie Niebieskich.
Górnik jest sam sobie winien, diabeł zapewne tkwi w szczegółach a ja ich nie znam.
Jak ktoś wcześniej napisał stracą na tym sporze wszyscy.Kibice, widowisko, kluby,wreszcie polska piłka.
Była(jest) szansa na widowisko i promocję, sami się tego pozbywają.
Typowo polskie piekiełko, strzał w kolano itd.
Zamiast coś budowac my kopiemy rowy. Żal.
|