Wyświetl pojedynczy post
West
Vide Cul Fide
 
 
Od: 09.2004
Skąd: W13

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 24.01.2009, 19:50
A.C.A.B napisał(a):Wyświetl post
a ja uczeń gimnazjum 3 klasy miejmy nadzieje że skończę xD

A mam takie pytanko...
Może ktoś wie kim z zawodu jest gniazdowy Pytam z ciekawośc,i jeśli ktoś wie niech napisze
magisterblokers


kolezko wez ogarnij sie bo szybko skonczysz kariere na forum ,
zaczac mozesz od zmiany wielkosci swego podpisu



Odpowiedz cytując