Temat
:
Nasze profesje i wykonywane zawody
Wyświetl pojedynczy post
West
Vide Cul Fide
Od: 09.2004
Skąd: W13
Offline
#
8
24.01.2009, 19:50
A.C.A.B
napisał(a):
a ja uczeń gimnazjum 3 klasy miejmy nadzieje że skończę xD
A mam takie pytanko...
Może ktoś wie kim z zawodu jest gniazdowy
Pytam z ciekawośc,i jeśli ktoś wie niech napisze
magisterblokers
kolezko wez ogarnij sie bo szybko skonczysz kariere na forum ,
zaczac mozesz od zmiany wielkosci swego podpisu
West
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do West
Znajdź inne posty napisane przez West