Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7564
Stary 24.01.2009, 19:35
Cytat:
Po porannym treningu Maciej Skorża rozmawiał na temat sytuacji kadrowej z dyrektorem Jackiem Bednarzem. Wygląda na to, że do końca zgrupowania w Olivie Wisła trenować będzie w niezmienionym składzie.
wislakrakow com

Jak dla mnie zadna niespodzianka.Tylko po co było robic idiote z normalnego kibica wciskając mu kit jakich to nie zatrudnimy wspanialych zawodnikow i ,ze sa tacy dobrzy ze testow nie beda musiec przechodzic.

Zal powoli słuchac Bednarza i Skorzy.

-
Cytat:
Myślę, że już nikt do nas nie dojedzie. Na chwilę obecną nie mamy zaplanowanego przyjazdu żadnego zawodnika - powiedział trener Skorża. - Przyjrzymy się bramkarzowi, zobaczymy jaki będzie prezentował poziom. Jacek Bednarz cały czas rozmawia z menedżerami i pojawiają się kolejne opcje. Wczoraj pokazał mi CV kilku ciekawych zawodników zainteresowanych grą w Wiśle.
wislakrakow com

Tak ogladajcie i ogladajcie przeciez skautów nawet w Indonezjii macie,..

Sa kolejne opcje ,jeszcze nikogo z Wysp Galapagos nie było.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując