Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3743
Stary 24.01.2009, 19:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Ot, taka nasza mentalność.

Ciekawi mnie, czy Ruch sam zapełni cały stadion. Myślę że wątpię.
Nie zarobią, ale przynajmniej się pokazali. Boso, ale w ostrogach.
w życiu Ruch nie zapełni całego stadionu sam.
Odpowiedz cytując