Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3739
Stary 24.01.2009, 19:14
No wiec wlasnie.

Ustawa PZPN reguluje cene biletu jak i ilosc którą organiztor ma obowiazek przekazać kibicom gosci. A ta liczba jest ustalona na poziomie 5 procent pojemnosci stadionu. Czyli w tym przypadku ok 2000 biltów MUSI trafić do Zabrzan. A nie jak oni chcą 13 tysiecy czy tez 7,5 tysiąca.

Wiec nie wiem o co maja pretensje kibice Górnika.

A to ze graja na Slaskim z przymusu nie ma zadnego znaczenia. Ruch jest organizatorem a nie Górnik i to Ruch bedzie decydwal ile blietów goscie dostaną na mecz. Pozatym Ruch chcial dac wiecej biletów kibicą z Zabrza ale Górnik sie na cene tych wejsciówek nie zgodzil.
Odpowiedz cytując