Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
bbbnba
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
3736
24.01.2009, 18:37
Niech mnie ktoś poprawi, bo możliwe, że się mylę, ale wg różnych źródeł Legia, Wisła jak i my przechodziliśmy w swojej historii po dokładnie 1 "fuzji". Z tym, że Legia i Wisła przechodziły przez nią w czasach, gdy nie było żadnych KRSów czy licencji
bbbnba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bbbnba
Znajdź inne posty napisane przez bbbnba