Wyświetl pojedynczy post
bbbnba
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3736
Stary 24.01.2009, 18:37
Niech mnie ktoś poprawi, bo możliwe, że się mylę, ale wg różnych źródeł Legia, Wisła jak i my przechodziliśmy w swojej historii po dokładnie 1 "fuzji". Z tym, że Legia i Wisła przechodziły przez nią w czasach, gdy nie było żadnych KRSów czy licencji
Odpowiedz cytując