Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
matt1906
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: ɐɪʌoɔɐɹɔ
Offline
#
5190
24.01.2009, 18:30
jurukuru
napisał(a):
czternastka to tramwaj czy autobus?
właśnie, w Galerii Krakowskiej nie ma żadnego sklepu z pamiątkami Wiślackimi tego typu jak np. w Carrefurze w Czyżynach ?
tranwaj, w GK nie ma stoiska z pamiątkami
na wyjazdach byłeś ilu?
matt1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do matt1906
Znajdź inne posty napisane przez matt1906