Wyświetl pojedynczy post
matt1906
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: ɐɪʌoɔɐɹɔ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5190
Stary 24.01.2009, 18:30
jurukuru napisał(a):Wyświetl post
czternastka to tramwaj czy autobus?

właśnie, w Galerii Krakowskiej nie ma żadnego sklepu z pamiątkami Wiślackimi tego typu jak np. w Carrefurze w Czyżynach ?
tranwaj, w GK nie ma stoiska z pamiątkami
na wyjazdach byłeś ilu?
Odpowiedz cytując