Temat
:
FOTO zabawa
Wyświetl pojedynczy post
PituTSW
Member
Od: 10.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
580
24.01.2009, 17:05
http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2enyvqu&s=5
- jeśli o to chodziło to chciałbym najstarszy model nokii
PituTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PituTSW
Znajdź inne posty napisane przez PituTSW