Wyświetl pojedynczy post
dannato
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: HALA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1179
Stary 24.01.2009, 15:30
Nigdy nikt nie podawał, że będzie z drugiej strony E.
Sektor gości - jak zauważył mój przedmówca - będzie zlokalizowany w narożniku między E i dawnym C, wejścia (4 podwójne kołowroty) będzie miał od strony 3ego Maja, powstanie także przy nim parking.
WISŁA CHECKS
Odpowiedz cytując