|
Nigdy nikt nie podawał, że będzie z drugiej strony E.
Sektor gości - jak zauważył mój przedmówca - będzie zlokalizowany w narożniku między E i dawnym C, wejścia (4 podwójne kołowroty) będzie miał od strony 3ego Maja, powstanie także przy nim parking.
|