ted napisał(a):

Niestety nie udało mi sie za 3 razem, za bardzo sie stresuje chyba.
Teraz musze dokupic 5h i dopiero moge sie zapisac na kolejny egzamin?
Znacie jakies szkoly z tanimi godzinami? tzn max 40zł za 1h.
I niewiecie moze czy w ktoryms O.S.K. nie wypisaliby mi samego papierka ze mam te 5h za połowe ceny? bez wyjezdzenia tego, bo nie chce mi sie i czasu niemam
ps. Nie zycze sobie postów 'nie umiesz jezdzic' itp bo nie widzieliscie mnie za kierownica
|
ja ci tak nie napisze bo wiem jak jest bez plastiku umialem rowniez jezdzic z jajem a co tdo tych 5h jak dogadasz sprawe odpowiednio to zalatwisz ... a co do egzaminu wez zlewaj na to podchodz do tego co bedzie to bedzie ja tak pdoszedlem za 3 razem i zdalem ... a na spanie przed egzaminem zarzyj krople i spij dlugoo