Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
WiselkaMLP
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Huta, Qrdwanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#578
Stary 24.01.2009, 14:27
ted napisał(a):Wyświetl post
Niestety nie udało mi sie za 3 razem, za bardzo sie stresuje chyba.
Teraz musze dokupic 5h i dopiero moge sie zapisac na kolejny egzamin?
Znacie jakies szkoly z tanimi godzinami? tzn max 40zł za 1h.
I niewiecie moze czy w ktoryms O.S.K. nie wypisaliby mi samego papierka ze mam te 5h za połowe ceny? bez wyjezdzenia tego, bo nie chce mi sie i czasu niemam

ps. Nie zycze sobie postów 'nie umiesz jezdzic' itp bo nie widzieliscie mnie za kierownica
ja ci tak nie napisze bo wiem jak jest bez plastiku umialem rowniez jezdzic z jajem a co tdo tych 5h jak dogadasz sprawe odpowiednio to zalatwisz ... a co do egzaminu wez zlewaj na to podchodz do tego co bedzie to bedzie ja tak pdoszedlem za 3 razem i zdalem ... a na spanie przed egzaminem zarzyj krople i spij dlugoo
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Powodem były skargi młodych kibiców cracovii o prowokacje tych malowidel
cracovia 1906 krakow napisał(a):
Kogo obchodzi ile on chodzi jak mu sie nie podobaja bluzgi na wisłe to nam tacy nie sa potrzebni.
Odpowiedz cytując