prawnik25 napisał(a):

|
A od czego mamy prezesa- studiowałeś kiedyś lekturę Kodeksu Spółek Handlowych- Polecam, gdy już będziesz po niej (lekturze) mam nadzieję, że przestaniesz bluzgać...
|
No widzisz dziecko i dalej sie pograzasz, to prezes bedzie jezdzil, dzwonil ,kontaktowal sie z zawodnikami, klubami itp itd. To wiec kto bedzie negocjowal z bogatymi sponsorami, jezdzil na spotkania biznesowe, kto bedzie kierowal klubem pod jego nieobecnosc jak bedzie szukal tych zawodnikow za gotowke.
Czlowieku nie masz bladego pojecia o czym kolwiek a piszesz tylko po to zeby sobie postow nabic albo wylac tu swoje zale.