Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7561
Stary 24.01.2009, 14:05
prawnik25 napisał(a):Wyświetl post
A od czego mamy prezesa- studiowałeś kiedyś lekturę Kodeksu Spółek Handlowych- Polecam, gdy już będziesz po niej (lekturze) mam nadzieję, że przestaniesz bluzgać...

No widzisz dziecko i dalej sie pograzasz, to prezes bedzie jezdzil, dzwonil ,kontaktowal sie z zawodnikami, klubami itp itd. To wiec kto bedzie negocjowal z bogatymi sponsorami, jezdzil na spotkania biznesowe, kto bedzie kierowal klubem pod jego nieobecnosc jak bedzie szukal tych zawodnikow za gotowke.

Czlowieku nie masz bladego pojecia o czym kolwiek a piszesz tylko po to zeby sobie postow nabic albo wylac tu swoje zale.
,
Odpowiedz cytując