Wyświetl pojedynczy post
SopranoPL
Member
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3727
Stary 24.01.2009, 13:55
flamengista napisał(a):Wyświetl post

"Lechowi budżet rośnie z roku na rok" - rozumiem, że sam rośnie? Finansujecie go tylko i wyłącznie biletami, ew. dokładają się sponsorzy? To chyba jakiś żart. Rutkowski pompuje teraz w Lech mnóstwo kasy.
Bzdura. Rutkowski daje maksymalnie 1 mln złotych. 10 mln pochodzi z biletów i karnetów, 13 - 14 od sponsorów, 8 z praw transmisyjnych, około 5 ze sprzedaży pamiątek i usług.
Odpowiedz cytując