flamengista napisał(a):

"Lechowi budżet rośnie z roku na rok" - rozumiem, że sam rośnie? Finansujecie go tylko i wyłącznie biletami, ew. dokładają się sponsorzy? To chyba jakiś żart. Rutkowski pompuje teraz w Lech mnóstwo kasy.
|
Bzdura. Rutkowski daje maksymalnie 1 mln złotych. 10 mln pochodzi z biletów i karnetów, 13 - 14 od sponsorów, 8 z praw transmisyjnych, około 5 ze sprzedaży pamiątek i usług.