prawnik25 napisał(a):

Przynajmniej jakiś pozytyw, większej ilości "padliny" nie będą testować- musimy się szanować, wizerunek klubu jest bardzo ważny, w jaki sposób chcemy przyciągnąć bogatego sponsora, gdy testujemy "kelnerów" ligi indonezyjskiej vel 2 ligi czeskiej przy akompaniamencie dyrektora sportowego, że to najlepszy bramkarz w lidze czeskiej- przychodził by do nas?
Można mniemać że Bednarz w Hiszpanii ogląda DVD- czego nie mógłby robić w Polsce? Po co nam dyrektor sportowy z TV - nie ma pieniędzy, zupelnie niepotrzebna w takim razie wydaje się funkcja osoby odpowiedzialnej za transfery, będzie forsa, to dyrektor będzie jak znalazł - do momentu pierwszego transferu gotówkowego w temacie transferowym, nie ma o czym pisać- proponowałbym więc w razie możliwości jego zamknięcie do czasu zakończenia okienka transferowego, bądź też przeprowadzanych wzmocnień- a tak to lejemy wodę, często sie na siebie wywnętrzając a takiej potrzeby nie ma..
|
Czlowieku co ty za brednie piszesz. Od kliku dni wypisujesz takie glupoty ze az zal czytac, co ma sponsor do testowania zawodnika?.
Ta a kontrakty bedzie podpisywac sprzataczka? wez sie zastanow co piszesz bo o pilce to moj pies ma wieksze pojecie niz Ty.
Jak masz miliony to daj na transfery gotowkowe i milionowe kontrakty dla tych zawodnikow.