|
Na stronie SKWK przy informacji o rostrzygnięciu odwołania, jest tez podane, że sektor dla kibiców gości ma sie znajdować na trybunie wschodniej i ma mieć 1919 miejsc pojemności. Do tej pory zawsze podawano że sektor ten będzie na E, tylko z przeciwnej strony niż obecnie. Może coś przegapiłem ale kiedy zmieniono decyzje o lokalizacji tego sektora?. Pewnie będzie sie on znajdował w narożniku przylegającym do E.
|