witam

mam pewien problem... posiadam cyfrówke Panasonic Lumix FS3, który upadł na ziemie mając wysuniety obiektyw. Obiektyw się jakby wgiął w aparat, ja go wyprostowałem, wyglada ok ale jest jeden problem:
1. zamazany obraz
2. obiektyw nie chowa się do końca
3. przy zoomie (+) w pewnym punkcie wyskakuje error i aparat sie wylacza.
i teraz moje pytanie: co mogło się zepsuć i jakie sa srednie koszta naprawy?