Pirat jaki Pozen ,nie chce mi się czytać do czego się odnosisz ale od razu Ci powiem że nie tylko w Polsce .
Zje... jest to powiedzonko wymyślone przez jakichś nieudaczników .
Ban
o Ekstraklasie między innymi
http://www.futbol.pl/index_0001.php?m_ID=13250&key=6363
o korupcji i ekstraklasie
http://www.futbol.pl/index_0001.php?m_ID=13462&key=6345
"Wspaniałość przejawia się nie w tym, gdzie jesteśmy, ale w jakim kierunku się poruszamy. Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawać na kotwicy."