z tego samego artykułu
Cytat:
Kilka liczb...
225 tys. – tyle Ruch chciał zarobić, sprzedając 7,5 tys. biletów po 30 złotych
150 tys. – tyle kibice Górnika zostawiliby w kasie Ruchu, kupując 7,5 tys. biletów po 20 złotych
30.750 – tyle Ruch zarobi na 2050 kibicach zabrzan, kupujących wejściówki po 15 złotych
|
o co tym z Ruchu tak naprawdę chodzi? To już takie rekordy biją na parkiecie giełdy papierów, że 120 tauzenów to mogą olać ? Czyżby się bali, że ich ich kibice Górnika przekrzyczą i na tyle tę obawę wycenili?