Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3721
Stary 24.01.2009, 11:08
z tego samego artykułu

Cytat:
Kilka liczb...

225 tys. – tyle Ruch chciał zarobić, sprzedając 7,5 tys. biletów po 30 złotych
150 tys. – tyle kibice Górnika zostawiliby w kasie Ruchu, kupując 7,5 tys. biletów po 20 złotych
30.750 – tyle Ruch zarobi na 2050 kibicach zabrzan, kupujących wejściówki po 15 złotych
o co tym z Ruchu tak naprawdę chodzi? To już takie rekordy biją na parkiecie giełdy papierów, że 120 tauzenów to mogą olać ? Czyżby się bali, że ich ich kibice Górnika przekrzyczą i na tyle tę obawę wycenili?


Odpowiedz cytując