Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3720
Stary 24.01.2009, 11:05
zim zum napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,1740,ti...wiadomosc.html
komedia i tyle, a najlepsze jest podsumowanie na końcu.
Górnik powinien olać te derby i tyle
To jest właśnie idealny przykład w różnicy mentalnej zarządzania klubem. Coś co było wizytówką marketingową regionu w poprzednim roku, na czym zarobiono grubą kasę - teraz padło ofiarą idiotyzmu. Dopóki się "urzędujący" nie nauczą, że o kibiców trzeba dbać to będzie to wyglądało tak jak wygląda. Ruch się przejechał na giełdzie, teraz chciał od Zabrzan wyciągnąć dodatkowe 75 tys., straci 130 - Ruch - doskonały ruch. Winnych oczywiście jak zwykle nie będzie.
Odpowiedz cytując