zim zum napisał(a):

To jest właśnie idealny przykład w różnicy mentalnej zarządzania klubem. Coś co było wizytówką marketingową regionu w poprzednim roku, na czym zarobiono grubą kasę - teraz padło ofiarą idiotyzmu. Dopóki się "urzędujący" nie nauczą, że o kibiców trzeba dbać to będzie to wyglądało tak jak wygląda. Ruch się przejechał na giełdzie, teraz chciał od Zabrzan wyciągnąć dodatkowe 75 tys., straci 130 - Ruch - doskonały ruch. Winnych oczywiście jak zwykle nie będzie.