Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Skrzat
Member
Od: 12.2008
Offline
#
1625
24.01.2009, 10:37
pawelo84
napisał(a):
To jest dobry grajek
http://www.transfermarkt.de/de/spiel...no/profil.html
Aktualnie wyrzucili go z klubu, bo uprawiał seks z żona w nocy na środku boiska, ale przydałby sie w Wiśle.
Nie wciskaj kitów bo humoru ni mam a grajek jest do dupy.
Skrzat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skrzat
Znajdź inne posty napisane przez Skrzat