Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2581
Stary 23.01.2009, 23:54
hoho napisał(a):Wyświetl post
Pisałem o odpowiedzialności moralnej. Służba więzienictwa ma swojego szefa ,którego Ćwiakalski mógł zwolnic ,ale nie zrobił tego tylko podał sie do dymisji ,lub sam został zdymisjonowany przez premiera.
Natomiast w przypadku Blidy ,nikt nie wział za to odpowiedzialności moralnej (bo tamta władza była nieomylna).Pozatym idąc twoim tokiem rozumowania skoro Ćwiakalski podal sie do dymisji ,za bledy w podleglej mu sluzbie ,to Kaczynski powinien jako zwierzchnik ABW takze sie podac do dymisji.

Od 2005 do 2007 ,nie trzeba było nic robić ,tamta żałosna władza przegrała sama wszystko co miała
racja - Ziobro nie ponosi odpowiedzialności moralnej jedynie za gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz... a moze ponosi ?

Cytat:
Od 2005 do 2007 ,nie trzeba było nic robić ,tamta żałosna władza przegrała sama wszystko co miała
- nie ukrywałeś sie po piwnicach? - no proszę
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43