sambo napisał(a):

moja dobra rada - nie dyskutuj z gośćmi, którzy wiedzę czerpią z onetu - szkoda nerwów.
Bo jak mozna dyskutować z niejakim ho ho który nawet nie wie, że sprawa sampbójstwa Blidy i powieszenia Pazika to zupełnie 2 rózne sprawy - albowiem przy Blidzie było ABW a jego szef podlega premierowi zaś Słuzba więziennictwa podlega ministrowi sprawiedliwosci.
No ale dla takie to co - wsjo rawno.
Tacy delikwenci od 2005 do 2007 nie wychodzili na ulice bo bali się łapanek i czołgów na ulicach- kolportowali prasę podziemną a za głosowanie na PO w 2007r. otrzymaja tytuł Bojowników o Wolność i Demokracje.
Szkoda nerwów
|
Pisałem o odpowiedzialności moralnej. Służba więzienictwa ma swojego szefa ,którego Ćwiakalski mógł zwolnic ,ale nie zrobił tego tylko podał sie do dymisji ,lub sam został zdymisjonowany przez premiera.
Natomiast w przypadku Blidy ,nikt nie wział za to odpowiedzialności moralnej (bo tamta władza była nieomylna).Pozatym idąc twoim tokiem rozumowania skoro Ćwiakalski podal sie do dymisji ,za bledy w podleglej mu sluzbie ,to Kaczynski powinien jako zwierzchnik ABW takze sie podac do dymisji.
Od 2005 do 2007 ,nie trzeba było nic robić ,tamta żałosna władza przegrała sama wszystko co miała
Co do wiedzy z Onetu ,to chyba wy macie wiedze z Onetu ze wygrał Ziobro w Krakowie ,co udowodnił powyżej kalashnikov.Dresy glosowały na Gowina ,a inteligencja ze wsi na Ziobro.