Wyświetl pojedynczy post
rafiABG
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5168
Stary 23.01.2009, 23:27
cóż to się dzieje,jeśli wchodze na strone facebook.pl i gdy klikam na pole rejestracji,żadna literka z klawiatury nie wyskakuje mi ? na pozostalych stronach,gadu itp klawiarura dziala normalnie

Odpowiedz cytując