qazwsx123 napisał(a):

|
Tak na tego Ziobro gadacie ale gdy by nie on to do tej pory żylibyśmy w zakłamanej rzeczywistości. Sam fakt wygrania tego kandytata w Krakowie mieście uważanym za śmietanke intelektualną Polski musi o czymś świadczyć. Ziobro jest nie dobry bo powiedział prawde o skorumpowanym lekarzu ? W PO to już w zwyczaju mają obrażanie głowy państwa.
|
moja dobra rada - nie dyskutuj z gośćmi, którzy wiedzę czerpią z onetu - szkoda nerwów.
Bo jak mozna dyskutować z niejakim ho ho który nawet nie wie, że sprawa sampbójstwa Blidy i powieszenia Pazika to zupełnie 2 rózne sprawy - albowiem przy Blidzie było ABW a jego szef podlega premierowi zaś Słuzba więziennictwa podlega ministrowi sprawiedliwosci.
No ale dla takie to co - wsjo rawno.
Tacy delikwenci od 2005 do 2007 nie wychodzili na ulice bo bali się łapanek i czołgów na ulicach- kolportowali prasę podziemną a za głosowanie na PO w 2007r. otrzymaja tytuł Bojowników o Wolność i Demokracje.
Szkoda nerwów
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43