Wyświetl pojedynczy post
ZOLW1449
Senior Member
 
 
Od: 05.2006
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#123
Stary 23.01.2009, 22:12
W końcu normalne decyzje że nie będą grali już w ME roczniki 1988 i starsi.JA nawet osobiście pożegnał bym się z rocznikiem 1989,bo jeśli zawodnik ma 20 lat i gra w Me to nie ma żadnych szans na grę w Ekstraklasie,a co dopiero w pierwszej drużynie Wisły.Owszem znajdą sobie kluby w 2 lidze,natomiast nieliczni na zapleczu Ekstraklasy.
Odpowiedz cytując