|
W końcu normalne decyzje że nie będą grali już w ME roczniki 1988 i starsi.JA nawet osobiście pożegnał bym się z rocznikiem 1989,bo jeśli zawodnik ma 20 lat i gra w Me to nie ma żadnych szans na grę w Ekstraklasie,a co dopiero w pierwszej drużynie Wisły.Owszem znajdą sobie kluby w 2 lidze,natomiast nieliczni na zapleczu Ekstraklasy.
|