|
Będąc na miejscu USA sam nie wiem jak bym postąpił , więźniowie byli różni , jedni pewnie niewinni ,inni to islamscy fundamentaliści , przepełnieni fanatyczną nienawiścią.
Wielu zostało ujętych podczas walk z wojskami nato, szczególnie Jemeńczycy , Arabowie i Egipcjanie.
Ciężko wobec nich stosować "zasady zachodniej cywilizacji" skoro oni je tak kategorycznie negują i zwalczają.
|