Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2572
Stary 23.01.2009, 21:58
Będąc na miejscu USA sam nie wiem jak bym postąpił , więźniowie byli różni , jedni pewnie niewinni ,inni to islamscy fundamentaliści , przepełnieni fanatyczną nienawiścią.

Wielu zostało ujętych podczas walk z wojskami nato, szczególnie Jemeńczycy , Arabowie i Egipcjanie.

Ciężko wobec nich stosować "zasady zachodniej cywilizacji" skoro oni je tak kategorycznie negują i zwalczają.