Cytat:
http://wiadomosci.onet.pl/1903240,12,item.html
Amerykance na prawde maja ciezki orzech do zgryzienia - te kilkaset osob co ich trzymaja najpewniej zrobi dokladnie to samo co koles z artykulu , a ze dowodow zeby ich skazac nie ma - to sa w bardzo duzej kropce.
Wypuszczajac ich , wypuszczaja mordercow, ktorych jedynym celem w zyciu bedzie jak najwieksza zemsta...trzymac do konca cih nie moga...ciekaw jestem jak z tego wybrna.
|
Guantanamo jest jedną z porażek cywilizacji zachodu w XXI w .
Jeżeli ktoś wychodzi po Guantanamo z gigantyczną nienawiścią do USA , to wcale nie ma się co dziwić.
Nie należy też zapomniać , że do Guantanamo trafiali zupełnie niewinni ludzie i byli pozbawieni jakichokolwiek normalnych praw do obrony , które przysługują każdej osobie w cywilizowanym świecie zachodu
Na historii jednego z takich więźniów oparty jest film ,,Taxi to the dark side"
http://www.youtube.com/watch?v=BYu4Q...e=channel_page Jest na youtube w całości .
Mikke doradcą społecznym Czumy ?
Nieźle się zaczyna .