|
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia
Offline
|
#5160

23.01.2009, 20:57
|
Dżołkmen napisał(a): 
|
Jak się nazywała piosenka gdzie w refrenie leciało "nie nie nie, nie to nie, mówie nie to myśle tak" czy jakoś w tym stylu. Wiem że to jakaś kobieta spiewaał, ale za cholere nie mogę znaleść.
|
http://pl.youtube.com/watch?v=wk4XiuPPgCc
|
|