Wyświetl pojedynczy post
shad
Senior Member
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Księżyć planety PI-ZD11, dla jajec nazwany Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5160
Stary 23.01.2009, 20:57
Dżołkmen napisał(a):Wyświetl post
Jak się nazywała piosenka gdzie w refrenie leciało "nie nie nie, nie to nie, mówie nie to myśle tak" czy jakoś w tym stylu. Wiem że to jakaś kobieta spiewaał, ale za cholere nie mogę znaleść.
http://pl.youtube.com/watch?v=wk4XiuPPgCc
Niszcz socjalizm!
Odpowiedz cytując