Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 23.01.2009, 20:54
tofik napisał(a):Wyświetl post
Jedyny zawodnik z Me, który zrobił namnie pozytywne wrażenie. Mam nadzieję, że uda mu się znaleźć klub w 2 lub 1 lidze i jednak się wypromować.
Chłopak właśnie skończył 21 lat. Z dotychczasowych doświadczeń wynika, że aby zaistnieć w przyszłości w naszej drużynie seniorskiej to w wieku 20 lat trzeba już czegoś więcej niż "sprawiać pozytywne wrażenie".
Odpowiedz cytując