tofik napisał(a):

|
Jedyny zawodnik z Me, który zrobił namnie pozytywne wrażenie. Mam nadzieję, że uda mu się znaleźć klub w 2 lub 1 lidze i jednak się wypromować.
|
Chłopak właśnie skończył 21 lat. Z dotychczasowych doświadczeń wynika, że aby zaistnieć w przyszłości w naszej drużynie seniorskiej to w wieku 20 lat trzeba już czegoś więcej niż "sprawiać pozytywne wrażenie".