Wyświetl pojedynczy post
prawnik25
Senior Member
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7529
Stary 23.01.2009, 20:13
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
A co on Napoleon?.Nie ma ludzi niezastąpionych.

Prawnik25, To jest kasa Cupiała i jego sprawa jak ją wydaje i czy w ogóle wydaje. Widocznie uważa,ze nie stać go na większe wydatki, więc jest tak, a nie inaczej. Czemu narzekasz?


Zaraz się zacznie większe ujadanie,jak Śląsk zacznie robić transfery na szerszą skale za pieniądze Solorza.
Problem pojawi się gdy nie ja będę narzekał a zrobi to Skorża na dzień przed rozpoczęciem rundy...

Skądinąd uważam, że to wcale nie jest lamentowanie z mojej strony a przedstawienie tego stanu jaki trwa obecnie, no chyba nie powiesz, że Bednarz pojechał do Hiszpanii tranferować zawodników, przejrzymy na oczy jak sparingi z Basel czy Szchtarem zakończą się dotkliwymi porażkami, a wtedy zapewniam Was Skorża zacznie głośniej domagać się pewnych rzeczy- ale to oczywiste więc dziwi mnie twój komentarz, nikt nie prosi Cupiała by inwestował w piłkę nożną tak na marginesie..
Odpowiedz cytując