Marszałek napisał(a):

A co on Napoleon?.Nie ma ludzi niezastąpionych.
Prawnik25, To jest kasa Cupiała i jego sprawa jak ją wydaje i czy w ogóle wydaje. Widocznie uważa,ze nie stać go na większe wydatki, więc jest tak, a nie inaczej. Czemu narzekasz?
Zaraz się zacznie większe ujadanie,jak Śląsk zacznie robić transfery na szerszą skale za pieniądze Solorza.
|
Problem pojawi się gdy nie ja będę narzekał a zrobi to Skorża na dzień przed rozpoczęciem rundy...
Skądinąd uważam, że to wcale nie jest lamentowanie z mojej strony a przedstawienie tego stanu jaki trwa obecnie, no chyba nie powiesz, że Bednarz pojechał do Hiszpanii tranferować zawodników, przejrzymy na oczy jak sparingi z Basel czy Szchtarem zakończą się dotkliwymi porażkami, a wtedy zapewniam Was Skorża zacznie głośniej domagać się pewnych rzeczy- ale to oczywiste więc dziwi mnie twój komentarz, nikt nie prosi Cupiała by inwestował w piłkę nożną tak na marginesie..