Wyświetl pojedynczy post
mIcHaL666
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1174
Stary 23.01.2009, 20:07
Oprotestowanie drugiego przetargu, przynajmniej do tej fazy, do której odbyło się to teraz nie będzie zagrażać jakimkolwiek terminom. Zanim będą mogły być zaczęte prace nad budową nowej trybuny to przecież najpierw będzie musiała być zbużona stara i zbudowane fundamenty. A zanim się to stanie to przetarg już dawno będzie rozstrzygnięty. Liczę na Polimex, żeby znów zagrać na nosie bx-dx-owi.
Odpowiedz cytując