Dokładnie,zdziwią sie tylko jak Maciej nas opusci ,bo zrobia go w kija z transferami.A tak cos miedzy wierszami mówił,tylko nie ,ze odejdzie jak....,tylko zostaje bo.....A tu z tego "bo" jest wielkie "g" jak narazie.Jaki był Dan taki był ,ale nie dał im ze sobą pogrywac.Co prawda go wywalili,ale przynajmniej głośno uswiadamiał ,ze bez wzmocniej to raczej Wisła nic wielkiego nie osiagnie...Ten sam problem ma teraz Skorża i powinien tez to sygnalizowac,moze by cos to dało,bo jednak ma duzo wieksze poparcie u kibiców i w koncu moze ktos by powiedział jak jest ,jakie sa cele ,a nie mydlił oczu(jak Wawrzyniak kibicom Legii

),lub poprostu dla spokoju wykonali jakis konkretny ruch transferowy.