Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3717
Stary 23.01.2009, 18:44
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
a co to były za nie odpowiednie ruchy?
bo mi sie wydaje że przełomem który nas ściągnął w dół to były porażki z frajerami w pucharach
Dobrze wiesz, co to za nieodpowiednie ruchy. Wyprzedawanie składu przed el. LM, fala kupowania, a właściwie przepłacania za piłkarzy po 400 tys. euro + kontrakt, po czym nie dość, że nic nie wkładali do drużyny, to odchodzili później za darmo. Trenerskie eksperymenty. Brak jakiejkolwiek strategii transferowej, brak polityki rozwoju klubu, niejasny sposób sprawowania władzy w klubie, wysługiwanie się klakierami, kończąc na "pomagierach" i dyletantach w zarządzie. Owszem wpady w pucharach mogą się każdemu przytrafić, ale jak ktoś jest mądry to wyciąga z nich wnioski, a nie powiela wciąż te same błędy, licząc, że może się uda. Zresztą wiemy, że w tym przypadku prawo Murphy'ego odnośnie tego, że jeśli coś może się nie udać, to na pewno się nie uda - pasuje do naszego klubu chyba najlepiej z całej Europy.
Odpowiedz cytując