Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1168
Stary 23.01.2009, 18:26
sprawiedliwość istnieje!! to pewnie pod koniec miesiąca ruszą pierwsze prace
przyznam, że od zakonczenia budowy okrąglaka brakowało mi informacji i zdjęć i całej tej otoczki związanej z budową...i teraz nareszcie te piekne chwile powrócą
What's new?

Odpowiedz cytując