Wyświetl pojedynczy post
runner
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1167
Stary 23.01.2009, 18:18
super wiadomość !!! Budowę czas zacząć !!!

Heh, taka dygresja, pewnie z drugim przetargiem też nie odpuszczą i cała zabawa
z odwołaniami będzie identyczna przy drugiej trybunie. Może zróbmy sondę...drobny żarcik.

od pn - nowe fotki jak zaczną prace
Runner



Odpowiedz cytując