Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
runner
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
1167
23.01.2009, 18:18
super wiadomość !!! Budowę czas zacząć !!!
Heh, taka dygresja, pewnie z drugim przetargiem też nie odpuszczą i cała zabawa
z odwołaniami będzie identyczna przy drugiej trybunie. Może zróbmy sondę...drobny żarcik.
od pn - nowe fotki jak zaczną prace
Runner
runner
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do runner
Znajdź inne posty napisane przez runner