sambo napisał(a):

Jeśliby komisja ds Olewnika pokazała, że:
- stare esbeckie układy nie rdzewieją - może przestaliby pytolić o patrzeniu w przysżłość
- niektórzy sędziowie są skorumpowani - może przestaliby pitolić o niezawisłosciach i innych bzdurach
- niektórzy wysoko postawieni urzędnicy są przekupni - może przestaliby pitolić o domniemaniach niewinnosci
- te czy owe dupki z ministerstw nie ruszyły dupsa w tej sprawie - moze przestaliby cieszyc sie z tego faktu, że jest dobrze bo Tusk czy Kaczyński są u władzy.
Byćmoże ta komisja pokazałaby, że wszyscy ludzie są robieni w zwyczajnego WAŁA!
a spektakl polityczny? No cóż - przecież dzieje sie codziennie na naszych oczach - wszędzie
|
No moze i masz racje.Tam dzialal i pewnie dziala nadal tzw lokalny ukladzik.Ot porwiemy se zarobasa, niezla kasa poleci - a potem wszystko wymknelo sie z pod kontroli i stalo sie to co sie stalo.
Dzis ciekawy njus dotyczacy smierci tego trzeciego zakapiora, ze mowil temu czwartemu ze on dozywocia to nie wytrzyma - to troche potwierdza moja teorie ze najpewniej te 3 samoboje to bardziej z psychologia sie wiaza, niz z jakaj ingerencja kogos na gorze.
Jest cos takiego ze jesli np ktos z rodzicow sie powiesi, to istnieje o wiele wieksze prawdopodobienstwo ze ktorej z dzieci np, zrobi to samo.
Tu akurat rodziny nie mamy ale kontekst jest podobny.Chyba ze byli meczeni przez wspolwiezniow, bo kontekst jakoby wykonywali oni zlecenie jakiegos podwarszawskiego gangu , z tego co pamietam nigdy nie zostal wykluczony.
Z innej beczki
http://wiadomosci.onet.pl/1903240,12,item.html
Amerykance na prawde maja ciezki orzech do zgryzienia - te kilkaset osob co ich trzymaja najpewniej zrobi dokladnie to samo co koles z artykulu , a ze dowodow zeby ich skazac nie ma - to sa w bardzo duzej kropce.
Wypuszczajac ich , wypuszczaja mordercow, ktorych jedynym celem w zyciu bedzie jak najwieksza zemsta...trzymac do konca cih nie moga...ciekaw jestem jak z tego wybrna.