Wyświetl pojedynczy post
wojteq_NH
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1166
Stary 23.01.2009, 17:30
oczywiście, że nie ... może najlepij oddajmy im całe E? a może D? ... pomyślunku troszeczke chociaż.
:twisted: Good things come to those who wait... :twisted:
Odpowiedz cytując