Wyświetl pojedynczy post
uher
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: się biorą pieniądze?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 23.01.2009, 16:35
Gainer nie kopie, nie bije, ani nie zastępuje kreatyny oraz innych środków wspomagających. Jest tylko i wyłącznie dopełnieniem źle zbilansowanej diety. Jesz gainera - tyjesz, masz więcej siły, ok ale to samo by cię spotkało, gdybyś podwoił porcję obiadu.

Zrób sobie posiłek zawierający ryż, filet z kurczaka i warzywa, wówczas masz odpowiedź na to czym jest gainer, jednak nie zastąpi on dobrego posiłku (odpowiedni stosunek ww/b/tł) - conajwyżej go uzupełni.

Co do działania gainera/posiłku z węglowodanami na noc - w nocy mięsnie narażone są na katabolizm, dlatego też powinno się brać samo białko, najlepiej w postaci tuńczyka. Zasada jest prosta, licząc od samego rana, im wcześniej tym większy stosunek WW do Białka, wraz z nadejściem pory snu WW ogranicza się do zera.



Czy w dzisiejszych czasach, nikt nie czyta forum sfd.pl ?
Ostatnio edytowane przez uher : 23.01.2009 o godz. 16:42.
Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,
Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.
Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata,
Żeby z Tobą zostać na calutkie lata....
Odpowiedz cytując