Wyświetl pojedynczy post
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7521
Stary 23.01.2009, 16:08
jachting napisał(a):Wyświetl post
Skorża i Bednarz wyraźnie sugerowali że nikogo lepszego od Pawełka nie kupią bo klub po prostu na to nie stać , a jeśli już to będą się koncentrować na innych pozycjach .
Ja osobiście postawiłbym na Cebanu ,to ciekawy chłopak a te wynalazki i tak różnicy nie robią .
Jarosiński dwa sezony temu w meczu z Groclinem spokojnie miał sobie poradzić, też mówiło się że jest "ciekawym chłopakiem". Jak się skończyło, wszyscy wiemy.

Cebanu też nie bronił fantastycznie w zeszłym sezonie w meczu z ŁKSem- dwa błędy, dwa gole.

Odpowiedz cytując