Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3715
Stary 23.01.2009, 15:57
studio napisał(a):Wyświetl post
Na siłe próbujesz przypasować naszego zawodnika do Wawrzyniaka, któremu nikt nie dorówna, a co do Reissa, to narazie ma rację, jesteśmy liderem. Proszę zacytuj tutaj ten szczekający samozachwyt, bo z tego co pamiętam to spokojnie powiedział, że jest ekipa na mistrza. A Wasz szczekający Dżepetto chyba nie wie z jakimi drużynami gra w lidze skoro takie herezje wypowiedział.
chodzi o sam fakt. Wawrzyniak mówi, że Legia jest najlepsza i w ogóle nie ma rywala. Reiss zrobił to samo, mówiąc, że wszyscy będą widzieć plecy Lecha. A czy Legia je widzi? Tyle samo pkt, taki sam bilans bramkowy...do tego mamy drugi mecz u siebie. Plecy to widzieliśmy rok temu, gdy Wisłą nam odskoczyła na 10 pkt. Co do Reissa to mogę jeszcze przypomnieć jego śpiewy, czy to w szatni, czy na stadionie. Fakt, próbuje na siłę przypasować Reissa do Wawrzyna...tyle, że Kubie jeszcze daleko do wyczynów Reisika
Odpowiedz cytując