1q2 napisał(a):

|
tja...Zagral cale 6 meczy w Plzen , po czym przsunieto go do 3 ligowego drugiego zespolu Plzen , a stamtad przeszdl do Banika Sokolow, gdzie zagral 11 meczy , po czym zasiadl na lawie bo pierwszy ich bramkarz powrocil po kontuzji.
|
Pytanie brzmi: czy jest lepszy od Juszczyka?
Ale tak na serio - kasy nie ma, to i ciężko kogoś sensownego ściągnąć. Nikt nam nie odda dobrego bramkarza za czapkę gruszek, a Ci z kartą na ręku jak widać również się tu nie kwapią.