Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7518
Stary 23.01.2009, 15:51
1q2 napisał(a):Wyświetl post
tja...Zagral cale 6 meczy w Plzen , po czym przsunieto go do 3 ligowego drugiego zespolu Plzen , a stamtad przeszdl do Banika Sokolow, gdzie zagral 11 meczy , po czym zasiadl na lawie bo pierwszy ich bramkarz powrocil po kontuzji.
Pytanie brzmi: czy jest lepszy od Juszczyka?

Ale tak na serio - kasy nie ma, to i ciężko kogoś sensownego ściągnąć. Nikt nam nie odda dobrego bramkarza za czapkę gruszek, a Ci z kartą na ręku jak widać również się tu nie kwapią.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.01.2009 o godz. 15:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując