nesta napisał(a):

|
Z tym "Najlepszy bramkarz 2 ligi..." to wydaje mi sie, ze klub troche sciemnia. Sama oficjalna napisała przeciez, ze byl rezerwowym w swoim klubie i zagral tylko 11 spotkan w ramach zastepstwa kontuzjowanego 1 bramkarza. Wiec niech nie wciskaja kibicom kitu.
|
tja...Zagral cale 6 meczy w Plzen , po czym przsunieto go do 3 ligowego drugiego zespolu Plzen , a stamtad przeszdl do Banika Sokolow, gdzie zagral 11 meczy , po czym zasiadl na lawie bo pierwszy ich bramkarz powrocil po kontuzji.