Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7517
Stary 23.01.2009, 15:38
nesta napisał(a):Wyświetl post
Z tym "Najlepszy bramkarz 2 ligi..." to wydaje mi sie, ze klub troche sciemnia. Sama oficjalna napisała przeciez, ze byl rezerwowym w swoim klubie i zagral tylko 11 spotkan w ramach zastepstwa kontuzjowanego 1 bramkarza. Wiec niech nie wciskaja kibicom kitu.
tja...Zagral cale 6 meczy w Plzen , po czym przsunieto go do 3 ligowego drugiego zespolu Plzen , a stamtad przeszdl do Banika Sokolow, gdzie zagral 11 meczy , po czym zasiadl na lawie bo pierwszy ich bramkarz powrocil po kontuzji.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując